Vítejte na stránkách HSBC v České republice pro korporátní klienty

Propojujeme zákazníky s příležitostmi.

HSBC je vůdčí mezinárodní bankou v České republice podporující místní korporátní zákazníky a mezinárodní dceřiné společnosti zahraničních investorů. Cílem HSBC je být tam, kde je růst, a propojovat zákazníky s příležitostmi, což umožňuje podnikům vzkvétat a ekonomikám prosperovat. S naší globální zkušeností, znalostí místního prostředí a specializovanými týmy vám HSBC pomůže dosáhnout svých ambicí, kontaktujte nás.

Důležité informace

Rádi bychom Vás informovali, že až do odvolání jsou klientské služby
poskytovány při osobní návštěvě na pobočce pouze po předchozí domluvě.
Kontaktujte nás ještě dnes.

   Korporátní bankovnictví

Navštivte české webové stránky HSBC věnované podnikům a dozvíte se více o našich možnostech a řešeních. Naše korporátní bankovnictví spolupracuje s předními českými zákazníky a mezinárodními dceřinými společnostmi zahraničních firem s cílem úspěšně realizovat jejich růstové strategie. Naše odborné znalosti v oblasti řízení rizik, plateb a provozního kapitálu jsou zvláště zajímavé pro podniky, které hledají investiční příležitosti a usilují o růst na mezinárodních trzích.

    Globální bankovnictví a trhy

Představujeme skutečné partnery pro naše klienty, které podporujeme v jejich snaze dosáhnout úspěchu a zároveň přinášíme obchodní příležitosti na rozvojových i rozvinutých trzích. HSBC je v České republice připravena nabídnout širokou škálu služeb hlavním lídrům mezinárodního businessu i místním firemním, institucionálním a státním klientům.

   O HSBC v České republice

HSBC v České republice je součástí globální organizace poskytující bankovní a finanční služby – skupiny HSBC. HSBC byla založena v roce 1865 jako společnost Hong Kong and Shanghai Banking Corporation Limited. Dnes je skupina HSBC jednou z největších finančních a bankovních organizací na světě. Svou pražskou pobočku otevřela HSBC Bank plc v roce 1997. V současnosti je HSBC uznávaným poskytovatelem finančních služeb nabízejícím řadu velkoobchodních bankovních služeb pro korporátní a institucionální zákazníky.

NOVINKY A POSTŘEHY

GLOBÁLNÍ PŘEHLED

O NÁS

HSBC je jednou z největších světových bankovních a finančních organizací, v České republice působí od roku 1997. Nalezněte kariérní servis, investiční a korporátní informace včetně podrobností o historii banky, strategii a hodnotách.