Vítejte na stránkách HSBC Česká Republika pro korporátní klienty

Propojujeme zákazníky s příležitostmi.

HSBC je vůdčí mezinárodní bankou v České republice podporující místní korporátní zákazníky a mezinárodní dceřiné společnosti zahraničních investorů. Cílem HSBC je být tam, kde je růst, a propojovat zákazníky s příležitostmi, což umožňuje podnikům vzkvétat a ekonomikám prosperovat. S naší globální zkušeností, znalostí místního prostředí a specializovanými týmy vám HSBC pomůže dosáhnout svých ambicí, kontaktujte nás.

Korporátní bankovnictví

Navštivte české webové stránky HSBC věnované podnikům a dozvíte se více o našich možnostech a řešeních. Naše korporátní bankovnictví spolupracuje s předními českými zákazníky a mezinárodními dceřinými společnostmi zahraničních firem s cílem úspěšně realizovat jejich růstové strategie. Naše odborné znalosti v oblasti řízení rizik, plateb a provozního kapitálu jsou zvláště zajímavé pro podniky, které hledají investiční příležitosti a usilují o růst na mezinárodních trzích.

Globální bankovnictví a trhy

Představujeme skutečné partnery pro naše klienty, které podporujeme v jejich snaze dosáhnout úspěchu a zároveň přinášíme obchodní příležitosti na rozvojových i rozvinutých trzích. HSBC je v České republice připravena nabídnout širokou škálu služeb hlavním lídrům mezinárodního businessu i místním firemním, institucionálním a státním klientům.

O HSBC v České republice

HSBC v České republice je součástí globální organizace poskytující bankovní a finanční služby – skupiny HSBC. HSBC byla založena v roce 1865 jako společnost Hong Kong and Shanghai Banking Corporation Limited. Dnes je skupina HSBC jednou z největších finančních a bankovních organizací na světě. Svou pražskou pobočku otevřela HSBC Bank plc v březnu roku 1997. V současnosti je HSBC uznávaným poskytovatelem finančních služeb nabízejícím řadu velkoobchodních bankovních služeb pro korporátní a institucionální zákazníky.

Novinky a postřehy

Získejte poslední novinky, analýzy a komentáře od našich business specialistů přechodem do sekce Novinky a postřehy na našich globálních korporátních stránkách.

Globální přehled

Get an unparalleled view of macro and microeconomic events and trends from a bank that is a leader in both developed and emerging markets.

O nás

HSBC je jednou z největších světových bankovních a finančních organizací, v České republice působí od roku 1997. Nalezněte kariérní servis, investiční a korporátní informace včetně podrobností o historii banky, strategii a hodnotách.

Opouštíte webové stánky HSBC Česká republika.

Vezměte prosím na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče a je pouze v agnlickém jazyce.

Leaving Box Headings

Leaving Box Description